Visos komandos vardu dėkojame Narimantui už profesionalų, kokybišką, atidų darbą ir supratingumą bei kantrybę viso kūrybinio proceso metu.

Rekomenduojame visiems ir kreipsimės patys, kai tik turėsime "filminių" reikalų:)

Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas

Lituania Cantat vardu dėkoju Narimantui ir visai komandai už kokybiškas paslaugas. Komunikacija vyko sklandžiai, į visus poreikius buvo lanksčiai ir geranoriškai atsižvelgta. Tikrai nenusivylėme pasirinkdami šiuos profesionalus. Didžiausios rekomendacijos!

Lituania Cantat

Ilgai ieškojome įmonės, su kuria dirbdami kartu sukurtume video apie mūsų langų gaminimo procesą. Mums reikėjo profesionalaus, savo darbą išmanančio žmogaus, su kuriuo darbas vyktų sklandžiai.
Pasirinkdami Narimantą – pataikėme tiesiai į dešimtuką!
Narimantas greitai perprato, ko mes norime, įsiklausė į kiekvieną mūsų pageidavimą ir juos išpildė be priekaištų! Darbas buvo atliktas greičiau, negu tikėjomės, o kokybė ir galutinis rezultatas nepaliko abejingų.
Mielai dirbtume su Narimantu ir ateityje!
Ačiū Jums už profesionalumą ir gebėjimą kurti!

DOVISTA UAB

... KĄ KALBA KLIENTAI

Ačiū Narimantui Venckevičiui už kruopščiai, atsakingai ir operatyviai atliktą darbą.

Sukurti du vaizdo klipai, skirti puoselėti istorinę atmintį ir skleisti žinią apie muziejaus organizuojamą renginį, atitiko lūkesčius. Kūrybinė idėja buvo įgyvendinta su kaupu.

Kauno IX forto Muziejus

Lankstus, atsakingas video produkcijos kūrėjas. Ačiū už video.

Woman's Vision 2021

Labai rekomenduojame! Savo stities profesionalas, empatiškas, lankstus, atidus. Dėkojame už sklandų bendradarbiavimą.

UAB Plantas

Narimantas pranoko visus mano lūkesčius! Jis puikus specialistas, labai greitai suprato, kokio rezultato norima ir jį atliko per itin trumpą laiką. Ateity kreipčiausi į jį vėl.

Natures MB

Darbas su Narimantu buvo tikrai paprastas ir efektyvus. Planuojame ir sekančio modelio filmuką daryti su jo pagalba.

Bilijardai UAB

Rekomenduoju. Darbą atliko kokybiškai, greitai, išgirdo visus pageidavimus ir padarė šaunų darbą.

Lietuvos plaukimo federacijas informacijos ir paslaugų biuras

Malonus bendravimas, greitas paslaugų atlikimas, profesionalūs darbai. Tikrai bendrausime ateityje. MB Edukacinės priemonės

Korbo Lietuva

Greitai ir kokybiskai atliko darbus. Likom tikrai patenkinti vaizdo klipu. Tikrai rekomenduojam.Kreipsimes i jus kai reikes sekancio vaizdo klipo.

NANOPRO

Puikiai suprato ko norim ir įgyvendino užduotis. Kokybiškai ir greitai sukurti kolekcijų pristatomieji video viršijo mūsų ir mūsų klientų lūkesčius.

GRIZAS

Labai rekomenduojame Narimantą! Labai produktyviai, greitai pavyksta susitarti ir susiderinti dėl reikiamų filmavimų, video kokybė niekada neapvylė, nors kartu dirbome ne prie vieno projekto. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį nufilmavo ne vieną renginį ir reklaminį video. Niekada neapvylė ir visi susitarimai buvo įgyvendinti. Atsiradus poreikiui, taip pat visada kreipiamės ir kreipsimės. Esame išbandę ir kitų paslaugos teikėjų paslaugas, tačiau kol kas geresnio savo srities specialisto neradome.

Kauno raj. visuomenės sveikatos biuras